Jdi na obsah Jdi na menu

domácí řád

      Domovní řád Roubenky pod vlekem Staré Město-Kunčice


Milí hosté,  jsme rádi, že jste zavítali do nádherného kraje a vybrali si jako možnost rekreace naši roubenku. Musíme Vás požádat o pár formalit, které jsou nutné k možnosti nabízet ubytování. Každý ubytovaný se musí zapsat spolu se jménem, adresou a číslem osobního dokladu, pro evidenci města a úhradu poplatků, které město má ve výši 15kč za každou dospělou osobu, děti, těl. postižení a senioři nad 70let neplatí.

1/ roubenka s pronajímá (většinou) na celý týden a při nástupu, každý host skládá kauci 2000kč, která je při odjezdu buď vrácena, pokud nedojde k žádným škodám a nebo ztrátám na vybavení, nebo použita na poplatky městu a na úhradu spotřebované elektřiny během pobytu. 

2/ nástup na ubytování je plánován mezi 14-15.00 hod z důvodu, abychom stačili chalupu pro Vás nachystat a proto také odjezd je nutné dodržet kolem 10,00hod (pokud je možné tak změny jsou dohodnuty předem)

3/ každý z hostů opustí chalupu v témže stavu  v jakém mu byla předána, 
tj. uklizená a použité povlečení vyslečené na posteli, která byla používána.  Pokud bude neuklizeno (z jakéhokoliv důvodu) bude mu účtován poplatek 500-1000,- Kč. 

4/ příjezd k roubence je i v zimním období možný, cesta je udržovaná a parkování 3 automobilů zajištěno. Při větším množství sněhu může být příjezd ztížen, a upozorňujeme že v naší oblasti jsou nutné zimní pneumatiky.
 
5/ v celém objektu je přísný zákaz kouření.

6/v pokojích je zakázáno bez souhlasu majitele přemísťovat nábytek a jakékoliv zásahy do vybavení chalupy.

7/používejte domácí obuv

8/chalupa má kompletně vybavenou kuchyň, proto není nutno si něco brát sebou, ale žádáme Vás o vracení věcí na původní místo. Jsou k dispozici malá lednice v kuchyni (vestavěná) a velká s mrazákem v tech. místnosti. 
Tyto je též nutno udržovat v čistotě.
Rozbité nádobí nahlásit a uhradit
plynový sporák má dětskou pojistku , funguje na zatlačení a přidržet pár vteřin
na dřezu je mechanický uzávěr odtoku vody (bez špuntu)

9/v chalupě je k dispozici infrasauna, která při použití spotřebuje větší množství el. energie, nutno s tím počítat

10/je nutné šetřit elektřinou, tuhými palivy a vodou a proto je na topných tělesech v pokojích možnost regulace a omezte větrání a přizpůsobte
topení.
Při výpadku elektr. proudu topit pouze 2,5 hod, záložní zdroj funguje automaticky.
Při přikládání do kamen otevírat klapku do komína
vysýpat popelník kamen, nejlépe denně a popel v plechovém kbelíku nechávat
venku.


11/ je možnost si vzít sebou pejska, ale jeho pobyt je zpoplatněn 200kč/týden nebo 40kč/den

12/ každý host může zdarma využívat vše co je u a v chalupě k dispozici, proto je nutné šetrné zacházení

13/ z bezpečnostních důvodu nenechávejte děti bez dozoru, pronajímatel nezodpovídá za žádné případné úrazy

14/odpad třídit do popelnic ve dřevárce (zmačkat PET láhve, sklo do bedny a kuchyňský odpad neházejte do popelnice bez pytle, nelze pak vyvézt.)

15/ host je povinen dodržovat tyto ustanovení a v případě porušení má provozovatel právo tyto ubytovací služby okamžitě ukončit bez nároku na vrácení poplatků za pobyt.